Abril de 2017

Data Recinte Partida
Diumenge
dia 30
a les 11:30
Trinquet de Pelayo 1a Partida: Escala i Corda : GRAN FINAL CIRCUIT PROFESIONAL :
Soro III - Javi vs Pere Roc II - Félix - Monrabal
Dissabte
dia 29
a les 16:30
Trinquet de Pelayo 1a Partida: Escala i Corda : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Escala i Corda : . :
Francés - Jesús - Carlos vs Pablo - Pere - Hèctor II
Dissabte
dia 29
a les 17:00
Trinquet de Benissa 1a Partida: Escala i Corda : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Escala i Corda : . :
Santi Silla - Salva vs Giner - Raúl
Divendres
dia 28
a les 18:00
Trinquet de Vilamarxant 1a Partida: Escala i Corda : . :
De la Vega - Bueno vs Pablo Borriol - Hèctor II
Divendres
dia 28
a les 18:30
Trinquet de Vila-real 1a Partida: Escala i Corda : . :
Marc - Salva vs Santi Silla - Raúl
Divendres
dia 28
a les 23:00
Trinquet de Murla 1a Partida: Escala i Corda : Trofeu President Diputació dAlacant :
Puchol II - Hèctor vs Genovés II - Santi
Divendres
dia 28
a les 17:00
Trinquet de Sueca 1a Partida: Escala i Corda : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Escala i Corda : . :
Ferrer - Jordi vs J. Salvador - Rafa - Pablo
Dijous
dia 27
a les 16:45
Trinquet de Pelayo 1a Partida: Escala i Corda : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Escala i Corda : . :
Carlos - Álvaro - Javi vs Salva - Conillet - Nestor
Dimecres
dia 26
a les 17:00
Nou Trinquet de Guadassuar 1a Partida: Raspall : . :
Molto - Raúl vs Sergio - Tonet IV
2a Partida: Escala i Corda : . :
De la Vega - Jesús vs Pablo - Raúl
Dimarts
dia 25
a les 17:00
Trinquet de Oliva 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Vercher - Sanchis vs Montaner - Canari
Dimarts
dia 25
a les 17:00
Trinquet de Massamagrell 1a Partida: Escala i Corda : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Escala i Corda : . :
Genovés II - Salva vs Francés - Santi
Dilluns
dia 24
a les 17:45
Trinquet de La Pobla 1a Partida: Escala i Corda : . :
Marc - Carlos vs Pablo Borriol - Monrabal
Dilluns
dia 24
a les 16:30
Trinquet de Villanova de Castello 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : LLiga professional :
Ricard - Josep - Miravalles vs Sergio - Tonet IV - Raúl
Dilluns
dia 24
a les 17:00
Trinquet de Xeraco 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Marrahí - Raúl vs Pablo - Dorín
Diumenge
dia 23
a les 11:30
Trinquet de Sueca 1a Partida: Escala i Corda : GRAN FINAL CIRCUIT PROFESIONAL :
Soro III - Javi vs Pere Roc II - Félix - Monrabal
Diumenge
dia 23
a les 11:30
Trinquet de Xàbia 1a Partida: Raspall : LLiga professional :
Molto - Brisca vs Montaner - Canari - Dorín
Diumenge
dia 23
a les 17:00
Trinquet de Bellreguard 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Guille - Lorja vs Badenes - Nestor
Dissabte
dia 22
a les 16:30
Trinquet de Pelayo 1a Partida: Escala i Corda : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Escala i Corda : . :
Marc - Raúl - Carlos vs Santi Silla - Santi - Álvaro
Dissabte
dia 22
a les 17:00
Trinquet de Benissa 1a Partida: Escala i Corda : . :
juvenils vs juvenils
18a Partida: Escala i Corda : . :
Pablo - Hèctor - Conillet vs Ferrer - Pere - Bernat
Dissabte
dia 22
a les 17:00
Trinquet de Bellreguard 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : LLiga professional :
Pablo - Sanchis - Raúl vs Moncho - Coeter II - Nestor
Dissabte
dia 22
a les 17:00
Trinquet de La LLosa 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Marrahí - Roberto vs Guadi - Miravalles
Divendres
dia 21
a les 17:00
Trinquet de Vila-real 1a Partida: Escala i Corda : . :
Genoves - Tato - Ribera vs Mezquita - Sarasol II - Solaz
2a Partida: Escala i Corda : . :
Genovés II - Dani - Alvaro vs Pablo Borriol - Jesús - Hèctor
Divendres
dia 21
a les 18:00
Trinquet de Vilamarxant 1a Partida: Escala i Corda : . :
Marc - Carlos vs Giner - Monrabal
Divendres
dia 21
a les 17:00
Trinquet de Sueca 1a Partida: Escala i Corda : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Escala i Corda : . :
Carlos - Nestor vs J. Salvador - Rafa - Pablo
Divendres
dia 21
a les 17:00
Trinquet de Genovés 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Guille - Moro vs Vercher - Tonet IV
Divendres
dia 21
a les 17:00
Trinquet de Piles 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Ian - Dorín vs Sergio - Josep
Dijous
dia 20
a les 16:45
Trinquet de Pelayo 1a Partida: Escala i Corda : . :
David - Álex vs Yago - Belda
2a Partida: Escala i Corda : . :
Francés - Carlos vs Pablo - Bueno
Dijous
dia 20
a les 17:00
Trinquet de Bellreguard 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Jeffry - Brisca vs Ximo - Roberto
Dimecres
dia 19
a les 17:00
Nou Trinquet de Guadassuar 1a Partida: Raspall : . :
Sergio - Nestor vs Marrahí - Canari
2a Partida: Escala i Corda : . :
Genovés II - Hèctor vs Santi Silla - Javi
Dimecres
dia 19
a les 17:00
Trinquet de Castello de Rugat 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Molto - Raúl vs Pablo - Sanchis
Dimarts
dia 18
a les 17:00
Trinquet de Massamagrell 1a Partida: Escala i Corda : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Escala i Corda : . :
Soro III - Raúl vs Marc - Félix - Carlos
Dimarts
dia 18
a les 17:00
Trinquet de Oliva 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : LLiga professional :
Ricard - Josep - Miravalles vs Ian - Roberto - Lorja
Dimarts
dia 18
a les 17:00
Trinquet de La LLosa 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Moncho - Sidahmed vs Badenes - Tonet IV
Dilluns
dia 17
a les 17:00
Trinquet de Xeraco 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Molto - Dorín vs Guille - Coeter II - Nestor
Dissabte
dia 15
a les 16:30
Trinquet de Pelayo 1a Partida: LLiga raspall : . :
Sergio - Tonet IV - Ricardet vs Montaner - Canari - Dorín
2a Partida: Escala i Corda : . :
Puchol II - Nacho vs Santi Silla - Javi - Bueno
Dissabte
dia 15
a les 16:45
Trinquet de Pedreguer 1a Partida: Escala i Corda : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Escala i Corda : . :
Genovés II - Pere vs Pere Roc II - Santi
Dissabte
dia 15
a les 17:00
Trinquet de Bellreguard 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Ian - Roberto vs Marrahí - Sanchis
Dissabte
dia 15
a les 17:00
Trinquet de La LLosa 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Pablo - Alberto vs Guadi - Moro
Divendres
dia 14
a les 16:45
Trinquet de Sueca 1a Partida: Escala i Corda : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Escala i Corda : . :
Marc - Hèctor vs De la Vega - Salva
Divendres
dia 14
a les 16:00
Trinquet de Vilamarxant : Escala i Corda : . :
No es disputarán partides

Divendres
dia 14
a les 16:00
Trinquet de Vila-real : Escala i Corda : . :
No es disputarán partides
Divendres
dia 14
a les 17:00
Trinquet de Piles 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : LLiga professional :
Molto - Brisca vs Moncho - Coeter II - Nestor
Divendres
dia 14
a les 17:00
Trinquet de Genovés 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Badenes - Gabi vs Vercher - Lorja
Divendres
dia 14
a les 17:00
Trinquet de Genovés 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Badenes - Gabi vs Vercher - Lorja
Dijous
dia 13
a les 16:45
Trinquet de Pelayo : Escala i Corda : . :
No es disputarán partides
Dijous
dia 13
a les 17:00
Trinquet de Bellreguard 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Sergio - Raúl vs Ian - Seve
Dimecres
dia 12
a les 17:00
Nou Trinquet de Guadassuar 1a Partida: Raspall : LLiga professional :
Pablo - Sanchis - Raúl vs Ricard - Josep - Miravalles
2a Partida: Escala i Corda : . :
Soro III - Bueno vs Pere Roc II - Hèctor
Dimecres
dia 12
a les 17:00
Trinquet de Castello de Rugat 1a Partida: Escala i Corda : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Guadi - Tonet IV vs Guille - Roberto
Dimarts
dia 11
a les 17:00
Trinquet de Massamagrell 1a Partida: Escala i Corda : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Escala i Corda : . :
Santi Silla - Pere vs De la Vega - Santi
Dimarts
dia 11
a les 17:00
Trinquet de Oliva 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Sergio - Alberto vs Moncho - Brisca
Dimarts
dia 11
a les 17:00
Trinquet de La LLosa 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Badenes - Ricardet vs Vercher - Seve
Dilluns
dia 10
a les 17:30
Trinquet de La Pobla 1a Partida: Escala i Corda : . :
Puchol II - Nacho vs Genovés II - Félix
Dilluns
dia 10
a les 16:45
Trinquet de Batiste Vinyes Borriana 1a Partida: Escala i Corda : . :
David - Besó vs Ricardo - Pablo S. - L.Miguel
2a Partida: Escala i Corda : . :
Marc - Raúl vs Pablo Borriol - Jesús
Dilluns
dia 10
a les 17:00
Trinquet de Xeraco 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : LLiga professional :
Ian - Roberto - Lorja vs Montaner - Canari - Dorín
Dilluns
dia 10
a les 17:00
Trinquet de Villanova de Castello 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Guille - Miravalles vs Pepe - Raúl
Diumenge
dia 09
a les 17:00
Trinquet de Bellreguard 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Professionals vs Professionals
Dissabte
dia 08
a les 17:00
Trinquet de Bellreguard 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : LLiga professional :
Molto - Brisca vs Sergio - Tonet IV - Ricardet
Dissabte
dia 08
a les 17:00
Trinquet de La LLosa 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Pablo - Sanchis vs Ian - Moro
Dissabte
dia 08
a les 16:30
Trinquet de Pelayo 1a Partida: Escala i Corda : LLiga promeses :
Salva - Javi F. vs Martí II - Guillermo
2a Partida: Escala i Corda : . :
Genovés II - Jesús vs Pere Roc II - Raúl
Divendres
dia 07
a les 17:00
Trinquet de Genovés 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Moncho - Coeter II - Nestor vs Ricard - Josep - Miravalles
Divendres
dia 07
a les 17:00
Trinquet de Piles 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Vercher - Canari vs Montaner - Raúl
Divendres
dia 07
a les 17:00
Trinquet de Vilamarxant 1a Partida: Escala i Corda : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Escala i Corda : Semifinal Lliga Professional :
Soro III - Javi vs Santi Silla - Santi - Nacho
Divendres
dia 07
a les 18:30
Trinquet de Vila-real 1a Partida: Escala i Corda : . :
Marc - Bueno vs Pablo Borriol - Salva
Divendres
dia 07
a les 16:45
Trinquet de Sueca 1a Partida: Raspall : . :
Aficionats vs Aficionats
2a Partida: Escala i Corda : . :
Ferrer - Carlos vs Carlos - Álvaro
Dijous
dia 06
a les 17:00
Trinquet de Bellreguard 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Professionals vs Professionals
Dijous
dia 06
a les 16:45
Trinquet de Pelayo 1a Partida: Escala i Corda : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Escala i Corda : . :
Giner - Hèctor II vs Pablo - Hèctor
Dimecres
dia 05
a les 16:45
Nou Trinquet de Guadassuar 1a Partida: Raspall : . :
Molto - Roberto vs Guille - Tonet IV - Raúl
2a Partida: Escala i Corda : . :
Marc - Jesús vs De la Vega - Pere
Dimecres
dia 05
a les 17:00
Trinquet de Castello de Rugat 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Sergio - Miravalles vs Ian - Nestor
Dimarts
dia 04
a les 18:00
Trinquet de Massamagrell 1a Partida: Escala i Corda : . :
Soro III - Salva vs Genovés II - Félix
Dimarts
dia 04
a les 17:00
Trinquet de Oliva 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : LLiga professional :
Pablo - Sanchis - Raúl vs Montaner - Canari - Dorín
Dimarts
dia 04
a les 17:00
Trinquet de La LLosa 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Marrahí - Ricardet vs Pepe - Lorja
Dilluns
dia 03
a les 16:45
Trinquet de Batiste Vinyes Borriana 1a Partida: Escala i Corda :LLiga promeses . :
David - Besó vs Jesús - Adriá
2a Partida: Escala i Corda : . :
Puchol II - Bueno vs Pablo Borriol - Javi
Dilluns
dia 03
a les 17:00
Trinquet de Villanova de Castello 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Molto - Ricardet vs Ricard - Miravalles
Dilluns
dia 03
a les 17:00
Trinquet de Xeraco 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Guille - Josep vs Moncho - Brisca
Diumenge
dia 02
a les 17:00
Trinquet de Bellreguard 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Vercher - Coeter II vs Montaner - Canari
Diumenge
dia 02
a les 17:00
Trinquet Alzira 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : LLiga professional :
Ian - Roberto - Lorja vs Sergio - Tonet IV - Ricardet
Dissabte
dia 01
a les 16:45
Trinquet de Pedreguer 1a Partida: Escala i Corda : Semifinal Lliga Professional : 
Genovés II - Dani - Carlos vs Pere Roc II - Félix - Monrabal
-------------------
2a Partida: Escala i Corda : . :
juvenils vs juvenils
Dissabte
dia 01
a les 16:30
Trinquet de Pelayo 1a Partida: Escala i Corda : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Escala i Corda : . :
Puchol II - Hèctor II vs Francés - Pere - Álvaro
Dissabte
dia 01
a les 17:00
Trinquet de Bellreguard 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Pablo - Sanchis vs Marrahí - Moro - Nestor
Dissabte
dia 01
a les 17:00
Trinquet de La LLosa 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Molto - Brisca vs Ricard - Josep - Miravalles