Novembre de 2017

Data Recinte Partida
Diumenge
dia 26
a les 17:30
Trinquet de Benissa 1a Partida: Escala i Corda : Final Trofeu :
Francés - Jesús - Tomàs II vs Ferrer - Pere - Bernat
Diumenge
dia 26
a les 16:30
Partida Oliva pasa a Bellreguard 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Molto - Roberto vs Ian - Tonet IV
Dissabte
dia 25
a les 16:30
Trinquet de Pelayo 1a Partida: Raspall : . :
Ana - Anabel - Andrea vs Amparo - Fanni - Noelia
2a Partida: Escala i Corda : . :
Soro III - Raúl vs Miguel - Félix - Álvaro
Dissabte
dia 25
a les 16:45
Trinquet de Pedreguer 1a Partida: Escala i Corda : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Escala i Corda : . :
De la Vega - Hèctor vs Fageca - Monrabal - Conillet
Dissabte
dia 25
a les 16:30
Trinquet de Bellreguard 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Sergio - Brisca vs Pablo - Seve - Lorja
Dissabte
dia 25
a les 16:30
Trinquet de La LLosa 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Escala i Corda : . :
Guadi - Raúl vs Montaner - Miravalles
Divendres
dia 24
a les 16:45
Trinquet de Sueca 1a Partida: Escala i Corda : Aniversari :
Adrián - Tato vs Ribera - Bernat
2a Partida: Escala i Corda : . :
Soro III - Salva - Carlos vs Marc - Pere - Tomàs II
Divendres
dia 24
a les 18:30
Trinquet de Vila-real 1a Partida: Escala i Corda : Trofeu :
Pablo Borriol - Alvaro vs J. Salvador - Monrabal
Divendres
dia 24
a les 18:00
Trinquet de Vilamarxant 1a Partida: Escala i Corda : . :
Francés - Guillermo vs Santi Silla - Conillet
Divendres
dia 24
a les 16:30
Trinquet de Genovés 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Molto - Tonet IV vs Ian - Sanchis
Divendres
dia 24
a les 16:30
Trinquet de Piles 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Guille - Canari vs Moncho - Josep
Divendres
dia 24
a les 16:45
Trinquet de Denia 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Ximo - Ibisa vs Jeffry - Nestor
Dijous
dia 23
a les 16:30
Trinquet de Pelayo 1a Partida: Escala i Corda : . :
Juvenils vs Juvenils
2a Partida: Escala i Corda : . : 
Miguel - Javi vs Ferrer - Hèctor - Carlos
Dijous
dia 23
a les 16:30
Trinquet de Bellreguard 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Guadi - Dorín vs Montaner - Coeter II
Dimecres
dia 22
a les 16:45
Nou Trinquet de Guadassuar 1a Partida: Raspall : . :
Sergio - Seve vs Guille - Brisca - Lorja
2a Partida: Escala i Corda : . : 
Santi Silla - Jesús vs De la Vega - Raùl 
Dimarts
dia 21
a les 16:00
Trinquet de Massamagrell 1a Partida: Escala i Corda : . :
Marc - Salva vs Fageca - Félix
Dimarts
dia 21
a les 16:30
Trinquet de Oliva 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Pablo - Canari vs Guadi - Josep
Dimarts
dia 21
a les 16:30
Trinquet de La LLosa 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Ximo - Nestor vs Mario - Miravalles
Dilluns
dia 20
a les 18:00
Trinquet de Batiste Vinyes Borriana 1a Partida: Escala i Corda : Trofeu :
Pablo Borriol - Álvaro vs Ferrer - Tomàs II
Dilluns
dia 20
a les 16:30
Trinquet de Xeraco 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Molto - Raúl vs Ian - Lorja
Diumenge
dia 19
a les 17:00
Trinquet de Benissa 1a Partida: Escala i Corda : .Trofeu :
Soro III - Hèctor vs Francés - Jesús - Tomàs II
Diumenge
dia 19
a les 16:30
Trinquet de Bellreguard 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Guille - Josep vs Moncho - Tonet IV
Dissabte
dia 18
a les 16:30
Trinquet de Pelayo 1a Partida: Escala i Corda : . :
Juvenils vs Juvenils
2a Partida: Escala i Corda : . : 
Marc - Salva - Álvaro vs Fageca - Pere - Carlos
Dissabte
dia 18
a les 16:45
Trinquet de Pedreguer 1a Partida: Escala i Corda : . :
Juvenils vs Juvenils
2a Partida: Escala i Corda : . : 
Miguel - Raúl vs Ferrer - Félix
Dissabte
dia 18
a les 16:30
Trinquet de Bellreguard 1a Partida: Raspall : . :
Vercher - Ibiza
contra
Pau - Rau
2a Partida: Raspall : . :
Molto - Seve vs Guadi - Brisca - Lorja
Dissabte
dia 18
a les 16:30
Trinquet de La LLosa 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Escala i Corda : . :
Pablo - Coeter II vs Ricard - Sanchis
Divendres
dia 17
a les 18:30
Trinquet de Vila-real 1a Partida: Escala i Corda : Trofeu :
De la Vega - Conillet vs J. Salvador - Monrabal
Divendres
dia 17
a les 17:00
Trinquet de Sueca 1a Partida: Escala i Corda : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Escala i Corda : . :
Santi Silla - Carlos vs Pablo Borriol - Tomàs II
Divendres
dia 17
a les 18:00
Trinquet de Vilamarxant 1a Partida: Escala i Corda : . :
Francés - Hèctor vs Ferrer - Félix
Divendres
dia 17
a les 17:00
Trinquet de Denia 1a Partida: Escala i Corda : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Escala i Corda : . :
David - Nando vs Yago - Guillermo - Sergio
Divendres
dia 17
a les 16:45
Trinquet de Piles 1a Partida: Raspall : . :
Escoto - Ricardet vs Monblanc - Feo
2a Partida: Escala i Corda : V Trofeu mixt Savipecho :
Ian - Tonet IV vs Sergio - Canari - Roberto
Divendres
dia 17
a les 16:45
Trinquet de Genovés 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Ximo - Josep vs Montaner - Miravalles
Dijous
dia 16
a les 16:30
Trinquet de Pelayo 1a Partida: Escala i Corda : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Escala i Corda : . :
Fageca - Salva vs Pablo Sella - Nacho
Dimecres
dia 15
a les 16:45
Nou Trinquet de Guadassuar 1a Partida: Raspall : V Trofeu mixt Savipecho :
Ricard - Seve - Nestor vs Montaner - Sanchis - Raúl
2a Partida: Escala i Corda : V Trofeu mixt Savipecho :
Miguel - Félix - Álvaro vs Francés - Pere - Tomàs II
Dimarts
dia 14
a les 16:00
Trinquet de Massamagrell 1a Partida: Escala i Corda : . :
Puchol II - Hèctor vs Marc - Santi - Álvaro
Dimarts
dia 14
a les 16:45
Trinquet de Oliva 1a Partida: Escala i Corda : V Trofeu mixt Savipecho :
Soro III - Javi vs Genovés II - Jesús - Carlos
2a Partida: Raspall : . :
Molto - Roberto vs Sergio - Brisca
Dilluns
dia 13
a les 18:00
Trinquet de Batiste Vinyes Borriana 1a Partida: Escala i Corda : Trofeu :
J.Salvador - Monrabal vs Martí - Bueno - Javi F.
Dilluns
dia 13
a les 16:30
Trinquet de Xeraco 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Moncho - Tonet IV vs Ricard - Canari
Diumenge
dia 12
a les 16:30
Trinquet de Bellreguard 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Guadi - Dorín vs Montaner - Raúl
Diumenge
dia 12
a les 17:00
Trinquet de Benissa 1a Partida: Escala i Corda : Trofeu :
Miguel - Félix vs Ferrer - Pere - Bernat
Dissabte
dia 11
a les 16:30
Trinquet de Bellreguard 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Vercher - Roberto vs Ximo - Tonet IV
Dissabte
dia 11
a les 16:30
Trinquet de La LLosa 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Ian - Seve vs Sergio - Sanchis
Dissabte
dia 11
a les 17:00
Trinquet de Pedreguer 1a Partida: Raspall : V Trofeu mixt Savipecho :
Molto - Coeter II vs Pablo - Brisca - Lorja
2a Partida: Escala i Corda : V Trofeu mixt Savipecho :
Pere Roc II - Santi vs Marc - Raúl - Monrabal
Dissabte
dia 11
a les 16:30
Trinquet de Pelayo 1a Partida: Escala i Corda : Homenatge LEON :
Mezquita - Dani - Solàz vs Ribera - Tato - Sarasol II
2a Partida: Escala i Corda : Homenatge LEON : 
Soro III - Jesús vs Genovés II - Javi - Tomàs II
Divendres
dia 10
a les 16:30
Trinquet de Genovés 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Guille - Nestor vs Moncho - Raúl
Divendres
dia 10
a les 16:30
Trinquet de Piles 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Guadi - Miravalles vs Montaner - Canari
Divendres
dia 10
a les 17:00
Trinquet de Denia 1a Partida: Escala i Corda : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Escala i Corda : . :
Puchol II - Carlos vs Giner - Félix
Divendres
dia 10
a les 18:30
Trinquet de Vila-real 1a Partida: Escala i Corda : Trofeu :
Francés - Álvaro vs De la Vega - Conillet
Divendres
dia 10
a les 17:00
Trinquet de Sueca 1a Partida: Escala i Corda : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Escala i Corda : . :
Miguel - Bueno vs Ferrer - Pere
Divendres
dia 10
a les 18:00
Trinquet de Vilamarxant 1a Partida: Escala i Corda : . :
Pablo Sella - Hèctor vs J. Salvador - Nacho
Dijous
dia 09
a les 16:30
Trinquet de Bellreguard 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Ximo - Josep vs Escoto - Seve
Dijous
dia 09
a les 16:30
Trinquet de Pelayo 1a Partida: Escala i Corda : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Escala i Corda : . :
Santi Silla - Tomàs II vs Ferrer - Salva
Dimecres
dia 08
a les 16:45
Nou Trinquet de Guadassuar 1a Partida: Raspall : . :
Ian - Tonet IV vs Sergio - Brisca
2a Partida: Escala i Corda : Final trofeu Mancomunitat Ribera Alta :
Puchol II - Nacho vs Marc - Pere - Monrabal
Dimecres
dia 08
a les 16:30
Trinquet de Castello de Rugat 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Vercher - Miravalles vs Ricard - Roberto
Dimarts
dia 07
a les 16:00
Trinquet de Massamagrell 1a Partida: Escala i Corda : . :
Genovés II - Raúl vs Francés - Salva
Dimarts
dia 07
a les 16:30
Trinquet de Oliva 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Pablo - Raúl vs Guille - Canari
Dilluns
dia 06
a les 18:00
Trinquet de Batiste Vinyes Borriana 1a Partida: Escala i Corda : Trofeu :
Pablo Sella - Carlos vs Martí - Bueno - Javi F.
Dilluns
dia 06
a les 16:00
Trinquet de La Pobla 1a Partida: Escala i Corda : . :
Miguel - Monrabal vs De la Vega - Hèctor
Dilluns
dia 06
a les 16:30
Trinquet de Xeraco 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Guadi - Miravalles vs Montaner - Josep
Diumenge
dia 05
a les 11.30
Trinquet Alzira 1a Partida: Escala i Corda : Trofeu Mancomunitat de la Ribera Alta :
Pere Roc II - Félix vs Marc - Pere - Monrabal
Diumenge
dia 05
a les 17:30
Trinquet de Benissa 1a Partida: Escala i Corda : . :
Giner - Conillet vs Ferrer - Raúl
Diumenge
dia 05
a les 16:30
Trinquet de Bellreguard 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Sergio - Brisca vs Marrahí - Sanchis
Dissabte
dia 04
a les 17:00
Trinquet de Pedreguer 1a Partida: Escala i Corda : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Escala i Corda : . :
Genovés II - Hèctor vs Miguel - Santi
Dissabte
dia 04
a les 16:30
Trinquet de Pelayo 1a Partida: Escala i Corda : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Escala i Corda : . :
Soro III - Salva vs De la Vega - Jesús - Carlos
Dissabte
dia 04
a les 16:30
Trinquet de La LLosa 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : Individual BANKIA :
Molto vs Ian
Dissabte
dia 04
a les 16:30
Trinquet de Bellreguard 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Guille - Lorja vs Montaner - Raúl
Divendres
dia 03
a les 18:00
Trinquet de Vilamarxant 1a Partida: Escala i Corda : . :
Puchol II - Tomás II vs Pere Roc II - Monrabal
Divendres
dia 03
a les 17:00
Trinquet de Denia 1a Partida: Escala i Corda : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Escala i Corda : . :
Santi Silla - Nacho vs Pablo Sella - Pere
Divendres
dia 03
a les 17:00
Trinquet de Sueca 1a Partida: Escala i Corda : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Escala i Corda : . :
Francés - Conillet vs Ferrer - Carlos
Divendres
dia 03
a les 16:30
Trinquet de Piles 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Sergio i Sanchis vs Guadi Tonet i Raul
Divendres
dia 03
a les 16:30
Trinquet de Genovés 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Ximo - Coeter II vs Moncho - Roberto
Divendres
dia 03
a les 18:30
Trinquet de Vila-real 1a Partida: Escala i Corda : . :
J. Salvador - Álvaro vs Martí - Bueno
Dijous
dia 02
a les 16:30
Trinquet de Pelayo 1a Partida: Raspall : Benvinguda de la Universitat de València :
Ricard - Canari - Dorín vs Guille - Brisca - Lorja
2a Partida: Escala i Corda : . :
Giner - Félix vs De la Vega - Raúl - Alvaro
Dijous
dia 02
a les 16:30
Trinquet de Bellreguard 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Pablo - Miravalles vs Vercher - Josep
Dimecres
dia 01
a les 17:00
Nou Trinquet de Guadassuar 1a Partida: Raspall : . :
Sergio - Roberto vs Montaner - Sanchis
2a Partida: Escala i Corda : Trofeu Mancomunitat de la Ribera Alta :
Puchol II - Nacho vs Francés - Santi - Tomàs II
Dimecres
dia 01
a les 16:30
Trinquet de Castello de Rugat 1a Partida: Raspall : . :
juvenils vs juvenils
2a Partida: Raspall : . :
Guadi - Nestor vs Ximo - Seve