II Copa de Raspall Diputació de València 2016

 

Calendari/resultats

LLIGUETA DE GRUPS
DATA Part. HORA TRINQUET
EQUIP
Divendres
17/06/2016
1 20:00* DÉNIA
“El Rovellet”
SERGIO i ALBERTO
(Ajuntament de Genovés)
15 contra 25 PUNXA i ROBERTO
(Ajuntament d’Alzira)
Dissabte
18/06/2016
2 18:30* BELLREGUARD
“El Zurdo”
MOLTÓ i TONET II
(Ajuntament de Barxeta)
20 contra 25 MONCHO i SANCHIS
(Ajuntament de Xàbia)
Dilluns
20/06/2016
3 18:00* VILLANUEVA DE
CASTELLÓN
RICARD i COETER II
(Patrocina: Poble de Castelló)
25 contra 20 MONCHO i SANCHIS
(Ajuntament de Xàbia)
Dimecres
22/06/2016
4 18:30* CASTELLÓ DE RUGAT PUNXA i ROBERTO
(Ajuntament d’Alzira)
5 contra 25 IAN i CANARI
(Ajuntament de Dénia)
Divendres
24/06/2016
5 18:30* PILES MOLTÓ i TONET II
(Ajuntament de Barxeta)
25 contra 00 RICARD i COETER II
(Patrocina: Poble de Castelló)
Dissabte
25/06/2016
6 18:30* BELLREGUARD
“El Zurdo”
SERGIO i ALBERTO
(Ajuntament de Genovés)
10 contra 25 IAN i CANARI
(Ajuntament de Dénia)
*abans hi haurà partida prèvia de Juvenils
LLIGUETA DE SEMIFINALS
Dimarts
28/06/2016
7 18:30* OLIVA  IAN i CANARI
(Ajuntament de Dénia)
25 contra 10 MONCHO i SANCHIS
(Ajuntament de Xàbia)
Divendres
01/07/2016
8 18:30* GENOVÉS PUNXA i ROBERTO
(Ajuntament d’Alzira)
25 contra 15 MOLTÓ i TONET II
(Ajuntament de Barxeta)
Diumenge
03/07/2016
9 11:30 XÀBIA IAN i CANARI
(Ajuntament de Dénia)
20 contra 25 PUNXA i ROBERTO
(Ajuntament d’Alzira)
Dilluns
04/07/2016
10 18:30* XERACO VERCHER (MONCHO) i SANCHIS
(Ajuntament de Xàbia)
10 contra 25 MOLTÓ i TONET II
(Ajuntament de Barxeta)
Divendres
08/07/2016
11 18:30* PILES MONCHO i SANCHIS
(Ajuntament de Xàbia)
15 contra 25  PUNXA i ROBERTO
(Ajuntament d’Alzira)
Dissabte
09/07/2016
12 18:30* LA LLOSA DE RANES IAN i CANARI
(Ajuntament de Dénia)
15 contra 25
GRAN FINAL
Dissabte 16/07/2016 15 18:30* BELLREGUARD
“El Zurdo”
MOLTÓ i TONET II
(Ajuntament de Barxeta)
25 contra 5 PUNXA i ROBERTO
(Ajuntament d’Alzira)
*abans hi haurà partida prèvia de Juvenils
Pages: 1 2 3 4 5 6
Comparteix:
Facebooktwitter