II Lliga 2 Caixa Popular

 

 

Calendari/resultats

CALENDARI
DATA Part. HORA TRINQUET EQUIP
Dissabte
12/03/2016
1 16:45** PELAYO PABLO Borriol, BUENO i saque 50 contra 60 GINER, SACHA, MANEL
(Ajuntament de Murla)
Dilluns
14/03/2016
2 18:30* GUADASSUAR MARC, PEPET i saque
45 contra 60 FERRER, JORDI i MARTÍ
(Ajuntament de Lliber)
Dilluns
21/03/2016
3 17:30 BORRIANA JAVI II (PABLO Borriol), BUENO i saque
60 contra 45 MARC, PEPET i saque
Dissabte 26/03/2016 4 18:30* PEDREGUER GINER, SACHA, MANEL (Ajuntament de Murla)
60 contra 30 CARLOS, GUILLERMO i JOSEP
Diumenge
10/04/2016
5 11:30 DÉNIA FERRER, JORDI i MARTÍ
(Ajuntament de Lliber)
60 contra 50 CARLOS, GUILLERMO i JOSEP
Dilluns
11/04/2016
6 18:30* GUADASSUAR PABLO Borriol, BUENO i saque
20 contra 60 DE LA VEGA, HERRERA i NÉSTOR
Divendres
15/04/2016
7 18:30* SUECA MARC, PEPET i saque
55 contra 60 CARLOS, GUILLERMO i JOSEP
Divendres
15/04/2016
8 22:30 MURLA GINER, SACHA, MANEL (Ajuntament de Murla)
60 contra 45 FERRER, JORDI i MARTÍ
(Ajuntament de Lliber)
Dilluns
18/04/2016
9 17:30 BORRIANA CARLOS, GUILLERMO i JOSEP
40 contra 60 DE LA VEGA, HERRERA i NÉSTOR
Dijous
21/04/2016
10 16:30** PELAYO FERRER, JORDI i MARTÍ
(Ajuntament de Lliber)
30 contra 60 DE LA VEGA, HERRERA i NÉSTOR
Divendres
22/04/2016
11 18:30* SUECA PABLO Borriol, BUENO i saque 60 contra 40 CARLOS, GUILLERMO i JOSEP
Divendres
04/05/2016
12 18:30 VILA-REAL MARC, PEPET i saque 60 contra 50 DE LA VEGA, HERRERA i NÉSTOR
Divendres
06/05/2016
13 18:30* SUECA GINER, SACHA, MANEL (Ajuntament de Murla)
50 contra 60 DE LA VEGA, HERRERA i NÉSTOR
Diuemenge
08/05/2016
14 11:30 XÀBIA MARC, PEPET i saque 60 contra 40 GINER, SACHA, MANEL (Ajuntament de Murla)
Dijous
12/05/2016
15 17:00 PELAYO PABLO Borriol, BUENO  i saque 60 contra 55 FERRER, JORDI i MARTI
(Ajuntament de Lliber)
*Partida prèvia d’escala i corda / ** Partida de professionals a continuació
FASE FINAL
DATA Part. HORA TRINQUET EQUIP
SEMIFINALS
Diumenge
15/05/2015
 16  18:00* LA POBLA DE VALLBONA GINER, SACHA i MANEL 45 contra 60 PABLO Borriol i BUENO
Dilluns
16/05/2016
17 18:00 BORRIANA DE LA VEGA, HERRERA i NÉSTOR 60 contra 25 FERRER, JORDI i MARTI
GRAN FINAL
Divendres
20/05/2016
18 18:30* SUECA PABLO Borriol i BUENO 60 contra 45 DE LA VEGA, HERRERA i NÉSTOR
*Partida prèvia d’escala i corda / ** Partida de professionals a continuació
Pages: 1 2 3 4 5
Comparteix:
Facebooktwitter