III Copa de Raspall Diputació de València 2017

 

Calendari/resultats

LLIGUETA DE GRUPS
DATA Part. HORA TRINQUET
EQUIP
Dilluns
19/06/2017
1 18:30* XERACO MARRAHÍ i SANCHIS
(Ajuntament El Poble de Castelló)
25 contra 5 MONCHO i COETER II
(Ajuntament d’Oliva – Savipecho)
Dimarts
20/06/2017
2 18:30* OLIVA SERGIO i ROBERTO
(Ajuntament d’Alzira)
5 contra 25 RICARD i BRISCA
(Ajuntament El Poble de Castelló)
Divendres
23/06/2017
3 18:30* PILES IAN i JOSEP
(Ajuntament de Dénia)
10 contra 25 PABLO i CANARI
(Ajuntament de Xàbia)
Dissabte
24/06/2017
4 18:30* BELLREGUARD MOLTÓ i DORIN
(Ajuntament de Barxeta)
25 contra 0 RICARD i BRISCA
(Ajuntament El Poble de Castelló)
Dilluns
26/06/2017
5 18:00* VILLANUEVA DE CASTELLÓN MONCHO i COETER II
(Ajuntament d’Oliva – Savipecho)
15 contra 25 PABLO i CANARI
(Ajuntament de Xàbia)
Dimecres
28/06/2017
6 17:00** GUADASSUAR SERGIO i ROBERTO
(Ajuntament d’Alzira)
25 contra 10 GUADI i TONET IV
(Ajuntament de Genovés)
Divendres
30/06/2017
7 18:00* DÉNIA MARRAHÍ i SANCHIS
(Ajuntament El Poble de Castelló)
15 contra 25 IAN i JOSEP
(Ajuntament de Dénia)
Dissabte
01/07/2017
8 18:00* BELLREGUARD RICARD i BRISCA
(Ajuntament El Poble de Castelló)
25 contra 5 GUADI i TONET IV
(Ajuntament de Genovés)
Dilluns
03/07/2017
9 18:30* XERACO MARRAHÍ i SANCHIS
(Ajuntament El Poble de Castelló)
25 contra 5 PABLO i CANARI
(Ajuntament de Xàbia)
Divendres
07/07/2017
10 18:30* GENOVÉS MOLTÓ i DORIN
(Ajuntament de Barxeta)
25 contra 15 GUILLE i TONET IV
(Ajuntament de Genovés)
Dissabte
08/07/2017
11 18:30* LA LLOSA DE RANES IAN i JOSEP
(Ajuntament de Dénia)
25 contra 20 MONCHO i COETER II
(Ajuntament d’Oliva – Savipecho)
Dimecres
12/07/2017
12 18:30* CASTELLÓ DE RUGAT MOLTÓ i DORIN
(Ajuntament de Barxeta)
25 contra 15 SERGIO i ROBERTO
(Ajuntament d’Alzira)
*abans hi haurà partida prèvia de Juvenils/**A continuació Escala i Corda
PRIMERA SEMIFINAL
 Divendres
14/07/2017
13 18:30* PILES MARRAHÍ i SANCHIS
(Ajuntament El Poble de Castelló)
25 contra 0 RICARD i BRISCA
(Ajuntament El Poble de Castelló)
SEGONA SEMIFINAL
 Dissabte
15/07/2017
14 18:30* BELLREGUARD MOLTÓ i DORIN
(Ajuntament de Barxeta)
25 contra 10 PABLO i CANARI
(Ajuntament de Xàbia)
GRAN FINAL
 Dimecres
19/07/2017
15 18:30* CASTELLÓ DE RUGAT MOLTÓ i DORIN
(Ajuntament de Barxeta)
25 contra 10 MARRAHÍ i SANCHIS
(Ajuntament El Poble de Castelló)
*abans hi haurà partida prèvia de Juvenils
Pages: 1 2 3 4 5 6
Comparteix:
Facebooktwitter