IX Copa d’Escala i Corda President Diputació de València

 

Calendari/resultats

LLIGUETA DE GRUPS
DATA Part. HORA TRINQUET
EQUIP
Divendres
03/06/2016
1 18:30* SUECA GINER i FÉLIX
(Ajuntament de Murla)
30 contra 60 DE LA VEGA i JAVI
(Ajuntament de València)
Dissabte
04/06/2016
2 18:00* PELAYO PUCHOL II i MONRABAL
(Ajuntament de Vinalesa)
60 contra 45 PERE ROC II i JESÚS
(Ajuntament de la Pobla de Vallbona)
Dimecres
08/06/2016
3 18:30** GUADASSUAR MARC i DANI
(Ajuntament de Xàbia)
60 contra 45 DE LA VEGA i JAVI
(Ajuntament de València)
Divendres
10/06/2016
4 23:00 DÉNIA MIGUEL i SALVA
(Ajuntament de Massamagrell)
55 contra 60 FRANCÉS i SANTI
(Ajuntament de Dénia)
Diumenge
12/06/2016
5 11:30 XÀBIA SANTI Silla i PERE
(Ajuntament de Pedreguer – Masymas)
60 contra 25 MARC i DANI
(Ajuntament de Xàbia)
Dilluns
13/06/2016
6 18:15 BORRIANA PUCHOL II i MONRABAL
(Ajuntament de Vinalesa)
60 contra 45 MIGUEL i SALVA
(Ajuntament de Massamagrell)
Divendres
17/06/2016
7 23:00 MURLA GINER i FÉLIX
(Ajuntament de Murla)
50 contra 60 MARC i DANI
(Ajuntament de Xàbia)
Diumenge
19/06/2016
8 17:00*** BELLREGUARD SANTI Silla i PERE
(Ajuntament de Pedreguer – Masymas)
45 contra 60 DE LA VEGA i JAVI
(Ajuntament de València)
Dilluns
20/06/2016
9 18:30* LA POBLA DE VALLBONA MIGUEL i SALVA
(Ajuntament de Massamagrell)
55 contra 60 PERE ROC II i JESÚS
(Ajuntament de la Pobla de Vallbona)
Dimarts
21/06/2016
10 18:30 MASSAMAGRELL PUCHOL II i MONRABAL
(Ajuntament de Vinalesa)
55 contra 60 PABLO (FRANCÉS) i SANTI
(Ajuntament de Dénia)
Divendres
24/06/2016
11 18:30 VILA-REAL PERE ROC II i JESÚS
(Ajuntament de la Pobla de Vallbona)
60 contra 45 PABLO (FRANCÉS) i SANTI
(Ajuntament de Dénia)
Dissabte
25/06/2016
12 18:30* PEDREGUER SANTI Silla i PERE
(Ajuntament de Pedreguer – Masymas)
60 contra 30 GINER i FÉLIX
(Ajuntament de Murla)
*abans hi haurà partida prèvia de Juvenils / ** abans hi haurà partida prèvia de Raspall/*** a continuació partida de Raspall Professional
SEMIFINALS A SORTEIG
Divendres
01/07/2016
13 20:00 VILAMARXANT DE LA VEGA i JAVI (Ajuntament de València)
45 contra 60 PERE ROC II i JESÚS (Ajuntament de La Pobla de Vallbona)
Diumenge
03/07/2016
14 18:30* MASSAMAGRELL PUCHOL II i MONRABAL (Ajuntament de Vinalesa)
60 contra 55 SANTI i PERE (Ajuntament de Pedreguer-masymas)
GRAN FINAL
Dissabte 09/07/2016 15 18:00* PELAYO PERE ROC II i JESÚS
(Ajuntament de la Pobla de Vallbona)
60 contra 35 PUCHOL II i MONRABAL (Ajuntament de Vinalesa)
*abans hi haurà partida prèvia de Juvenils
** abans hi haurà partida prèvia de Raspall
Pages: 1 2 3 4 5 6
Comparteix:
Facebooktwitter