LLIGA 2 CAIXA POPULAR

lliga_2_caixapopular

LLIGUETA PRIMERA FASE
DATA HORA TRINQUET
EQUIPS
1 Dijous
12/02/15
18:30* PELAYO FERRER – HERRERA
40 contra 60 MARC – ZARZO – (SAQUE)
2 Divendres
13/02/15
18:30* SUECA PABLO II – PEPET 55 contra 60 CARLOS – GUILLERMO – JOSEP
3 Diumenge
15/02/15
11:30 DÉNIA MARC- ZARZO – (SAQUE) 60 contra 30 GINER – SALA – JORDI
4 Dimecres
18/02/15
18:30* VILA-REAL PABLO II – PEPET 60 contra 35 BONI – COLAU II
5 Dissabte
21/02/15
18:30 PETRER FRANCÉS – CONILLET 60 contra 20 GINER – SALA – JORDI
6 Diumenge
22/02/15
11:30 LLÍRIA BONI – COLAU II 60 contra 40 CARLOS – GUILLERMO – JOSEP
7 Diumenge
22/02/15
18:30* ALZIRA PABLO II – PEPET 60 contra 40 JAVI II – VICTOR II – (SAQUE)
8 Dilluns
23/02/15
18:30* GUADASSUAR FRANCÉS – CONILLET 55 contra 60 MARC – ZARZO – (SAQUE)
9 Dimecres
25/02/15
18:30 VILA-REAL BONI – COLAU II 60 contra 50 JAVI II – VICTOR II – (SAQUE)
10 Divendres
27/02/15
18:30* SUECA FRANCÉS – CONILLET 60 contra 40 FERRER  -JOAN – (SAQUE)
11 Diumenge
01/03/15
11:30 XÀBIA FERRER – JOAN – (SAQUE)
45 contra 60 GINER – SALA – JORDI
12 Dilluns
02/03/15
18:30* GUADASSUAR JAVI II – VICTOR II – (SAQUE) 60 contra 30 CARLOS – DAVID – JOSEP
ELS 3 PRIMERS CLASSIFICATS DE CADA GRUP, PASSEN A LA 2ª FASE
*Partida prèvia de juvenils  a les 16:45 Hores
CLASSIFICACIÓ GRUP A
Equip Punts Jugades Guanyades Perdudes TF TC Diferència
1r  Marc i Zarzo 8 3 3 0 180 125 +55
2n  Francés i Conillet 7 3 2 1 175 120 +55
3r  Giner,Sala i Jordi 3 3 1 2 110 165 -55
4t   Ferrer i Herrera Joan 0 3 0 3 125 180 -55
CLASSIFICACIÓ GRUP B
Equip Punts Jugades Guanyades Perdudes TF TC Diferència
1r  Pablo II i Pepet 7 3 2 1 175 135 +40
2n  Boni i Colau II 5 3 2 1 155 50 +5
3r Javi II i Víctor II 4 3 1 2 150 150 0
4t  Carlos, Guillermo i Josep 2 3 1 2 130 175 -45

lliga_2_caixapopular_2FASE

LLIGUETA SEGONA FASE
DATA HORA TRINQUET
EQUIPS
1 Divendres
06/03/15
18:30* SUECA FRANCÉS i CONILLET
60 contra 45 MARC, ZARZO i  (SAQUE)
2 Diumenge
08/03/15
11:30 MURLA FRANCÉS i CONILLET 60 contra 40 GINER, SALA i JORDI
3 Dilluns
09/03/15
16:45 LA POBLA BONI i COLAU II 60 contra 30 JAVI II, VICTOR II i (SAQUE)
4 Dijous
12/03/15
18:30* PELAYO PABLO II i PEPET 25 contra 60 MARC, ZARZO i  (SAQUE)
5 Diumenge
15/03/15
18:30* ALZIRA MARC, ZARZO i (SAQUE) 25 contra 60 JAVI II, VICTOR II i (SAQUE)
6 Diumenge
15/03/15
11:30 XÀBIA BONI i COLAU II 60 contra 35 GINER, SALA i JORDI
7 Dilluns
16/03/15
18:30* BORRIANA FRANCÉS i CONILLET 60 contra 50 PABLO II i PEPET
8 Divendres
27/03/15
17:30* TORRENT BONI i COLAU II 55 contra 60 MARC, ZARZO i (SAQUE)
9 Dilluns
23/03/15
18:30* GUADASSUAR JAVI II, VICTOR II i (SAQUE) 60 contra 40 GINER, SALA i JORDI
10 Dimecres
25/03/15
18:30 VILA-REAL PABLO II i PEPET 55 contra 60 BONI i COLAU II
11 Divendres
27/03/15
18:30* SUECA PABLO II i PEPET 45 contra 60 JAVI II, VICTOR II i (SAQUE)
12 Dissabte
04/04/15
16:45 PEDREGUER FRANCÉS i CONILLET 60 contra 15 BONI i COLAU II
13 Diumenge
29/03/15
11:30 MURLA MARC, ZARZO i (SAQUE) 55 contra 60 GINER, SALA i JORDI
14 Dilluns
30/03/15
18:30* GUADASSUAR PABLO II i PEPET 60 contra 15 GINER, SALA i JORDI
15 Dimecres
01/04/15
18:30 VILA-REAL FRANCÉS i CONILLET 60 contra 15 JAVI II, VICTOR II i (SAQUE)
SEMIFINAL
16 Divendres
17/04/15
18:30* SUECA  FRANCÉS i CONILLET 60 contra 30  MARC i ZARZO
SEMIFINAL
17 Dijous
16/04/15
18:30 PELAYO  BONI i COLAU II 60 contra 50  JAVI II i VICTOR II
GRAN FINAL
18 Diumenge
26/04/15
18:30* ALZIRA  BONI i COLAU II 55 contra 60  FRANCÉS i CONILLET
*Partida prèvia de juvenils a les 16:45 Hores
CLASSIFICACIÓ SEGONA FASE
Equip Punts Jugades Guanyades Perdudes TF TC Diferència
1r Francés i Conillet 14 5 5 0 300 165 +135
2n Boni i Colau II 9 5 3 2 250 240 +10
3r Javi II i Víctor II 9 5 3 2 225 230 -5
4t Marc i Zarzo 6 5 2 3 245 260 -15
5e Pablo II i Pepet 5 5 1 4 235 255 -20
6e Giner, Sala i Jordi 2 5 1 4 190 295 -105

 

Comparteix:
Facebooktwitter