X Copa d’Escala i Corda President Diputació de València

 

Calendari/resultats

LLIGUETA DE GRUPS
DATA Part. HORA TRINQUET
EQUIP
Divendres
09/06/2017
1 18:00 VILAMARXANT PERE ROC II i JESÚS
(Ajuntament de Llíria)
60 contra 35 FRANCÉS i FÉLIX
(Ajuntament de Dénia)
Dissabte
10/06/2017
2 18:00* PELAYO SORO III i HÉCTOR
(Ajuntament de València)
60 contra 50 PABLO Sella i JAVI
(Ajuntament de Benissa)
Diumenge
11/06/2017
3 11:30 XÀBIA GENOVÉS II i SALVA
(Ajuntament de Murla)
25 contra 60 MARC i PERE
(Ajuntament de Montserrat)
Dilluns
12/06/2017
4 18:30* BORRIANA PUCHOL II i MONRABAL
(Ajuntament de Vinalesa)
60 contra 40 FRANCÉS i FÉLIX
(Ajuntament de Dénia)
Divendres
16/06/2017
5 18:30* DÉNIA PERE ROC II i JESÚS
(Ajuntament de Llíria)
60 contra 25 SANTI Silla i SANTI
(Ajuntament de Guadassuar)
Dissabte
17/06/2017
6 18:30* BENISSA MARC i PERE
(Ajuntament de Montserrat)
55 contra 60 PABLO Sella i JAVI
(Ajuntament de Benissa)
Dimecres
21/06/2017
7 18:30** GUADASSUAR GENOVÉS II i SALVA
(Ajuntament de Murla)
60 contra 20 PABLO Sella i JAVI
(Ajuntament de Benissa)
Divendres
23/06/2017
8 18:30* SUECA PUCHOL II i MONRABAL
(Ajuntament de Vinalesa)
60 contra 50 SANTI Silla i SANTI
(Ajuntament de Guadassuar)
Divendres
23/06/2017
9 23:00 MURLA SORO III i HÉCTOR
(Ajuntament de València)
30 contra 60 MARC i PERE
(Ajuntament de Montserrat)
Dimarts
27/06/2017
10 18:30* MASSAMAGRELL PUCHOL II i HÉCTOR II (MONRABAL)
(Ajuntament de Vinalesa)
60 contra 45 PERE ROC II i JESÚS
(Ajuntament de Llíria)
Divendres
30/06/2017
11 18:30 VILA-REAL SORO III i HÉCTOR
(Ajuntament de València)
50 contra 60 GENOVÉS II i SALVA
(Ajuntament de Murla)
Diumenge
02/07/2017
12 17:00*** BELLREGUARD SANTI Silla i SANTI
(Ajuntament de Guadassuar)
50 contra 60 FRANCÉS i FÉLIX
(Ajuntament de Dénia)
*abans hi haurà partida prèvia de Juvenils / ** abans hi haurà partida prèvia de Raspall/*** a continuació partida de Raspall Professional
SEMIFINALS A SORTEIG
Dissabte
08/07/2017
13 18:30* VILAMARXANT PERE ROC II i JESÚS
(Ajuntament de Llíria)
45 contra 60 MARC i PERE
(Ajuntament de Montserrat)
Dimarts
11/07/2017
14 18:30* MASSAMAGRELL PUCHOL II i MONRABAL
(Ajuntament de Vinalesa)
60 contra 45 GENOVÉS II i SALVA
(Ajuntament de Murla)
GRAN FINAL
Dissabte 15/07/2017 15 18:00* LLÍRIA PUCHOL II i MONRABAL

(Ajuntament de Vinalesa)

00 contra 00 MARC i PERE

(Ajuntament de Montserrat)

*abans hi haurà partida prèvia de Juvenils
** abans hi haurà partida prèvia de Raspall
Pages: 1 2 3 4 5 6
Comparteix:
Facebooktwitter