XXII Lliga Profesional de Raspall Trofeu Diputació de València

 

Calendari/resultats

CALENDARI
DATA Part. HORA TRINQUET EQUIP
Dimecres 24/06/2015 1 17:00  GUADASSUAR MOLTÓ i COETER II
(Ajuntament de Simat
de la Valldigna i Barxeta)
 5 contra 25 GUILLE, MORO i
TONET II
(Ajuntament de
La llosa de Ranes)
Divendres
26/06/2015
2 18:30*  GENOVÉS  WALDO i BRISCA
(Ajuntament d’Oliva)
0 contra 25 SERGIO, ALBERTO i ROBERTO
(Ajuntament de Genovés)
Dissabte 27/06/2015 3 18:30*  BELLREGUARD IAN, CANARI i 
MIRAVALLES
(Ajuntament de
Villanueva de Castellón)
15 contra 25 PUNXA, SANCHIS i GABI
(Ajuntament de Montesa)
Diumenge 28/06/2015 4 11:30 XÀBIA WALDO i BRISCA
(Ajuntament d’Oliva)
25 contra 0 MOLTÓ i COETER II
(Ajuntament de Simat
de la Valldigna i Barxeta)
Dimarts 30/06/2015 5 18:30* BELLREGUARD
(Club d’Oliva)
IAN, CANARI i 
MIRAVALLES
(Ajuntament de
Villanueva de Castellón)
5 contra 25 GUILLE, MORO i
TONET II
(Ajuntament de
La llosa de Ranes)
Dimecres 01/07/2015 6 18:30* CASTELLÓ DE RUGAT SERGIO, ALBERTO i ROBERTO
(Ajuntament de Genovés)
5 contra 25 PUNXA, SANCHIS i GABI
(Ajuntament de Montesa)
Divendres 03/07/2015 7 19:30 DÉNIA MOLTÓ i COETER II
(Ajuntament de Simat
de la Valldigna i Barxeta)
5 contra 25 IAN, CANARI i
MIRAVALLES
(Ajuntament de
Villanueva de Castellón)
Dissabte 04/07/2015 8 18:30* LA LLOSA DE RANES WALDO i BRISCA
(Ajuntament d’Oliva)
10 contra 25 GUILLE, MORO i
TONET II
(Ajuntament de
La llosa de Ranes)
Dilluns 06/07/2015 9 18:30* VILLANUEVA DE
CASTELLÓN
MOLTÓ i COETER II
(Ajuntament de Simat
de la Valldigna i Barxeta)
25 contra 10 PUNXA, SANCHIS i GABI
(Ajuntament de Montesa)
Dimarts 07/07/2015 10 18:30* BELLREGUARD
(Club d’Oliva)
GUILLE, MORO i
TONET II
(Ajuntament de
La llosa de Ranes)
20 contra 25 SERGIO, ALBERTO i ROBERTO
(Ajuntament de Genovés)
Divendres 10/07/2015 11 18:30* GENOVÉS WALDO i BRISCA
(Ajuntament d’Oliva)
5 contra 25 PUNXA, SANCHIS i GABI
(Ajuntament de Montesa)
Dissabte 11/07/2015 12 18:30* BELLREGUARD MOLTÓ i COETER II
(Ajuntament de Simat
de la Valldigna i Barxeta)
25 contra 5 SERGIO, ALBERTO i ROBERTO
(Ajuntament de Genovés)
Dilluns 13/07/2015 13 18:30* XERACO WALDO i BRISCA
(Ajuntament d’Oliva)
10 contra 25 IAN, CANARI i
MIRAVALLES
(Ajuntament de
Villanueva de Castellón)
Dimecres 15/07/2015 14 18:30* CASTELLÓ DE RUGAT GUILLE, MORO i
TONET II
(Ajuntament de
La llosa de Ranes)
25 contra 15 PUNXA, SANCHIS i GABI
(Ajuntament de Montesa)
Divendres 17/07/2015 15 18:30* PILES IAN, CANARI i
MIRAVALLES
(Ajuntament de
Villanueva de Castellón)
0 contra 25 SERGIO, ALBERTO i ROBERTO
(Ajuntament de Genovés)
*abans hi haurà partida prèvia de Juvenils
FASE FINAL
DATA Part. HORA TRINQUET EQUIP
SEMIFINALS
Dissabte 25/07/2015 1 18:30* BELLREGUARD  GUILLE, MORO i
TONET II
(Ajuntament de
La llosa de Ranes)
25 contra 10  IAN, CANARI i
MIRAVALLES
(Ajuntament de
Villanueva de Castellón)
Divendres 31/07/2015 2 23:00 LA LLOSA DE RANES  PUNXA, SANCHIS i GABI
(Ajuntament de Montesa)
0 contra 25  SERGIO, ALBERTO i ROBERTO
(Ajuntament de Genovés)
GRAN FINAL
Divendres 07/08/2015 3 23:30 PILES  SERGIO, ALBERTO i ROBERTO
(Ajuntament de Genovés)
25 contra 10  GUILLE, MORO i
TONET II
(Ajuntament de
La Llosa de Ranes)
*abans hi haurà partida prèvia de Juvenils
Pages: 1 2 3 4 5 6
Comparteix:
Facebooktwitter