XXIII Lliga Professional de Raspall Trofeu Diputació de València

 

Calendari/resultats

CALENDARI
DATA Part. HORA TRINQUET EQUIP
Dimarts 16/02/2016 1 18:30* OLIVA PUNXA i BRISCA 10 contra 25 RICARD, SANCHIS i ROBERTO
Divendres
19/02/2016
2 18:30* PILES MOLTÓ i SIDAHMED 25 contra 15 SERGIO i COETER II
Dissabte 20/02/2016 3 18:30* LA LLOSA
DE RANES
IAN, MORO i MIRAVALLES 25 contra 10 MONCHO, CANARI i TONET II
Dilluns 22/02/2016 4 16:30 VILLANUEVA DE CASTELLÓN SERGIO i COETER II 10 contra 25 RICARD, SANCHIS i ROBERTO
Dimecres 24/02/2016 5 16:45** GUADASSUAR MOLTÓ i SIDAHMED 10 contra 25 MONCHO, CANARI iTONET II
Diumenge
28/02/2016
6 11:30 DÉNIA PUNXA i BRISCA 10 contra 25 IAN, MORO i MIRAVALLES
Dimecres
02/03/2016
7 16:45** GUADASSUAR IAN, MORO i MIRAVALLES 25 contra 15 RICARD, SANCHIS i ROBERTO
Divendres
04/03/2016
8 18:30* GENOVÉS MOLTÓ i SIDAHMED 15 contra 25 PUNXA i BRISCA
Dissabte
05/03/2016
9 18:30* BELLREGUARD SERGIO i COETER II 20 contra 25 MONCHO, CANARI i TONET II
Dilluns
07/03/2016
10 18:30* XERACO MOLTÓ i SIDAHMED 10 contra 25 IAN, MORO i MIRAVALLES
Divendres
11/03/2016
11 18:30* PILES MONCHO, CANARI i TONET II 25 contra 20 RICARD, SANCHIS i ROBERTO
Dissabte
12/03/2016
12 18:30* LA LLOSA
DE RANES
SERGIO i COETER II 10 contra 25 PUNXA i BRISCA
Divendres
18/03/2016
13 18:30* GENOVÉS SERGIO i COETER II 0 contra 25 IAN, MORO i MIRAVALLES
Dissabte
19/03/2016
14 18:30* BELLREGUARD MOLTÓ i SIDAHMED 10 contra 25 RICARD, SANCHIS i ROBERTO
Diumenge 20/03/2016 15 11:30 XÀBIA PUNXA i BRISCA 5 contra 25 MONCHO, CANARI i TONET II
*abans hi haurà partida prèvia de Juvenils / ** PArtida de Escala i Corda a continuació
La partia referent a Villanueva de Castellón començarà a les 16:30 amb partida única i en càs de pluja es passarà a la Llosa de Ranes.
FASE FINAL
DATA Part. HORA TRINQUET EQUIP
1a SEMIFINAL
 Divendres
25/03/2016
 1 18:30* PILES PUNXA i BRISCA 10 contra 25 IAN, MORO i MIRAVALLES
Dimecres
30/03/2016
2 16:45** GUADASSUAR PUNXA i BRISCA 15 contra 25 IAN, MORO i MIRAVALLES
Dissabte
09/04/2016
3 18:30* BELLREGUARD PUNXA i BRISCA 00 contra 00 IAN, MORO i MIRAVALLES
2a SEMIFINAL
Dissabte
26/03/2016
1 18:30* LA LLOSA DE RANES MONCHO, CANARI i TONET II 20 contra 25 RICARD, SANCHIS i ROBERTO
Divendres
01/04/2016
2 18:30* GENOVÉS MONCHO, CANARI i TONET II 5 contra 25 RICARD, SANCHIS i ROBERTO
Diumenge
10/04/2016
3 11:30 XERACO  MONCHO, CANARI i TONET II 00 contra 00 RICARD, SANCHIS i ROBERTO
GRAN FINAL
Dissabte
16/04/2016
1 18:30* BELLREGUARD  IAN, MORO i MIRAVALLES 25 contra 15 RICARD, SANCHIS i ROBERTO
Diumenge
24/04/2016
2 11:30 OLIVA  IAN, MORO i MIRAVALLES 5 contra 25 RICARD, SANCHIS i ROBERTO
Diumenge
01/05/2016
3 11:30 OLIVA  IAN, MORO i MIRAVALLES 15 contra 25 RICARD, SANCHIS i ROBERTO
*abans hi haurà partida prèvia de Juvenils / ** PArtida de Escala i Corda a continuació
Pages: 1 2 3 4 5 6
Comparteix:
Facebooktwitter