XXV Circuit Professional d’Escala i Corda 2016

 

Calendari/resultats

CALENDARI
DATA Part. HORA TRINQUET EQUIP
Dissabte
30/01/2016
1 16:30** PEDREGUER MIGUEL, PERE i HÉCTOR
(Ajuntament de Pedreguer – masymas supermercats)
55 contra 60 PERE ROC II, DANI i TOMÀS II
(Ajuntament de Benidorm)
Diumenge
31/01/2016
2 16:30** BENISSA SORO III i SALVA
(Ajuntament de València)
60 contra 25 FRANCÉS, FÉLIX i CARLOS
(Ajuntament de Vila-real)
Dimecres 03/02/2016 3 18:30* GUADASSUAR PUCHOL II, HÉCTOR i CONILLET
(Ajuntament de Vinalesa)
60 contra 25 SANTI Silla, JAVI i MONRABAL
(Ajuntament d’Alcàsser)
Dissabte
06/02/2016
4 17:30* PELAYO
(València)
PUCHOL II, HÉCTOR i CONILLET
(Ajuntament de Vinalesa)
25 contra 60 PERE ROC II, DANI i TOMÀS II
(Ajuntament de Benidorm)
Diumenge 07/02/2016 5 11:30 BORRIANA SANTI Silla, JAVI i MONRABAL
(Ajuntament d’Alcàsser) 
40 contra 60 FRANCÉS, FÉLIX i CARLOS
(Ajuntament de Vila-real)
Diumenge 07/02/2016 6 16:30** BELLREGUARD SORO III i SALVA
(Ajuntament de València)
55 contra 60 MIGUEL (VÍCTOR), PERE i HÉCTOR II
(Ajuntament de Pedreguer – masymas supermercats)
Divendres 12/02/2016 7 18:30* SUECA SORO III i SALVA
(Ajuntament de València)
60 contra 25 SANTI Silla, JAVI i MONRABAL
(Ajuntament d’Alcàsser)
Diumenge 14/02/2016 8 11:30* DÉNIA PUCHOL II, HÉCTOR i CONILLET
(Ajuntament de Vinalesa)
60 contra 55 FRANCÉS, FÉLIX i CARLOS
(Ajuntament de Vila-real)
Divendres 19/02/2016 9 22:45 VILA-REAL  SORO III i SALVA
(Ajuntament de València)
60 contra 40 PUCHOL II, HÉCTOR i CONILLET
(Ajuntament de Vinalesa)
Diumenge 21/02/2016 10 11:30* XÀBIA PERE ROC II, DANI i TOMÀS II
(Ajuntament de Benidorm)  
55 contra 60 FRANCÉS, FÉLIX i CARLOS
(Ajuntament de Vila-real)
Diumenge 21/02/2016 11 11:30 ALCÀSSER MIGUEL, PERE i HÉCTOR II
(Ajuntament de Pedreguer – masymas
supermercats)   
55 contra 60 SANTI Silla, JAVI i MONRABAL
(Ajuntament d’Alcàsser)
Divendres 26/02/2016 12 18:30* VILAMARXANT PUCHOL II, HÉCTOR i CONILLET
(Ajuntament de Vinalesa)
55 contra 60 MIGUEL, PERE i HÉCTOR II
(Ajuntament de Pedreguer – masymas
supermercats)   
Diumenge 28/02/2016 13 11:30 BENIDORM PERE ROC II, DANI i TOMÀS II
(Ajuntament de Benidorm)  
55 contra 60 SANTI Silla, JAVI i MONRABAL
(Ajuntament d’Alcàsser)
Divendres 04/03/2016 14 23:00 MURLA MIGUEL, PERE i HÉCTOR II
(Ajuntament de Pedreguer – masymas
supermercats)   
50 contra 60 FRANCÉS, FÉLIX i CARLOS
(Ajuntament de Vila-real)
Diumenge 06/03/2016 15 17:00 MASSAMAGRELL  SORO III i SALVA
(Ajuntament de València)
45 contra 60 PERE ROC II, DANI i TOMÀS II
(Ajuntament de Benidorm)
*abans hi haurà partida prèvia / **a continuació es jugarà una partida
FASE FINAL
DATA Part. HORA TRINQUET EQUIP
1a SEMIFINAL
 Divendres 11/03/2016 1 18:30h* VILAMARXANT  MARC (MIGUEL), PERE i HÉCTOR II
(Ajuntament de Pedreguer – masymas
supermercats)
60 contra 50  PERE ROC II, DANI i TOMÀS II
(Ajuntament de Benidorm)
 Diumenge
20/03/2016
2 17:00h MASSAMAGRELL

(PELAYO)

  MIGUEL, PERE i HÉCTOR II
(Ajuntament de Pedreguer – masymas
supermercats)
50 contra 60  PERE ROC II, DANI i TOMÀS II
(Ajuntament de Benidorm)
Divendres
25/03/2016
3 18:30h VILA-REAL MIGUEL, PERE i HÉCTOR II
(Ajuntament de Pedreguer – masymas
supermercats)
60 contra 50 PERE ROC II, DANI i TOMÀS II
(Ajuntament de Benidorm)
2a SEMIFINAL
Diumenge
13/03/2016
1 11:30h PELAYO SORO III i SALVA
(Ajuntament de València)
60 contra 50 FRANCÉS, FÉLIX i CARLOS
(Ajuntament de Vila-real)
Dimecres
23/03/2016
2 18:30h* GUADASSUAR SORO III i SALVA
(Ajuntament de València)
50 contra 60 FRANCÉS, FÉLIX i CARLOS
(Ajuntament de Vila-real)
Dissabte
26/03/2016
3 17:00h** PEDREGUER SORO III i SALVA
(Ajuntament de València)
60 contra 25 FRANCÉS, FÉLIX i CARLOS
(Ajuntament de Vila-real)
GRAN FINAL
 Dissabte
02/04/2016
1 17:30h* PELAYO SORO III i SALVA
(Ajuntament de València)
25 contra 60 MIGUEL, PERE i HÉCTOR II
(Ajuntament de Pedreguer – masymas
supermercats)
Diumenge
10/04/2016
2 11:30h CIUTAT DE LA
PILOTA DE
MONCADA
SORO III i SALVA
(Ajuntament de València)
40 contra 60 MIGUEL, PERE i HÉCTOR II
(Ajuntament de Pedreguer – masymas
supermercats)
Diumenge
17/04/2016
3 11:30h CIUTAT DE LA
PILOTA DE
MONCADA
SORO III i SALVA
(Ajuntament de València)
00 contra 00 MIGUEL, PERE i HÉCTOR II
(Ajuntament de Pedreguer – masymas
supermercats)
*abans hi haurà partida prèvia / **a continuació es jugarà una partida
Pages: 1 2 3 4 5 6
Comparteix:
Facebooktwitter