XXVI Lliga Professional d’Escala i Corda 2017

 

Calendari/resultats

CALENDARI
DATA Part. HORA TRINQUET EQUIP
Divendres
10/02/2017
1 22:45 VILA-REAL SORO III i JAVI
(Ajuntament de Vila-real)
60 contra 35 GENOVÉS II, DANI i CARLOS
(Ajuntament de Murla)
Diumenge
12/02/2017
2 11:30 BENIDORM PERE ROC II, FÉLIX i MONRABAL
(Ajuntament de Benidorm)
60 contra 25 MARC, PERE i HÉCTOR
(Ajuntament de Pedreguer – masymas supermercats)
Dimecres 15/02/2017 3 18:30* GUADASSUAR PUCHOL II i JESÚS
(Ajuntament de Vinalesa)
45 contra 60 SANTI Silla, SANTI i NACHO
(Ajuntament de València)
Dissabte
18/02/2017
4 18:30* PEDREGUER MARC, PERE i HÉCTOR
(Ajuntament de Pedreguer – masymas supermercats)
35 contra 60 GENOVÉS II, DANI i CARLOS
(Ajuntament de Murla)
Diumenge 19/02/2017 5 11:30 XÀBIA SORO III i JAVI
(Ajuntament de Vila-real)
60 contra 50 SANTI Silla, SANTI i NACHO
(Ajuntament de València)
Diumenge 19/02/2017 6 11:30 BORRIANA PUCHOL II i JESÚS
(Ajuntament de Vinalesa)
60 contra 50 PERE ROC II, FÉLIX i MONRABAL
(Ajuntament de Benidorm)
Dissabte 25/02/2017 7 18:00* PELAYO
(València)
SORO III i JAVI
(Ajuntament de Vila-real)
60 contra 45 PERE ROC II, FÉLIX i MONRABAL
(Ajuntament de Benidorm)
Dissabte 25/02/2017 8 18:15 PETRER GENOVÉS II, DANI i CARLOS
(Ajuntament de Murla)
60 contra 30 SANTI Silla, SANTI i NACHO
(Ajuntament de València)
Diumenge 26/02/2017 9 11:30 DÉNIA PUCHOL II i JESÚS
(Ajuntament de Vinalesa)
60 contra 20 MARC, PERE i HÉCTOR
(Ajuntament de Pedreguer – masymas supermercats)
Divendres 03/03/2017 10 18:30* VILAMARXANT GENOVÉS II, DANI i CARLOS
(Ajuntament de Murla)
35 contra 60 PERE ROC II, FÉLIX i MONRABAL
(Ajuntament de Benidorm)
Diumenge 05/03/2017 11 11:30 SUECA PUCHOL II i JESÚS
(Ajuntament de Vinalesa)
30 contra 60 SORO III i JAVI
(Ajuntament de Vila-real)
Diumenge 05/03/2017 12 16:45** BELLREGUARD MARC, PERE i HÉCTOR
(Ajuntament de Pedreguer – masymas supermercats)
60 contra 50 SANTI Silla, SANTI i NACHO
(Ajuntament de València)
Dissabte 11/03/2017 13 18:00* PELAYO
(València)
SANTI Silla, SANTI i NACHO
(Ajuntament de València)
60 contra 55 PERE ROC II, FÉLIX i MONRABAL
(Ajuntament de Benidorm)
Diumenge 12/03/2017 14 11:30 MURLA PUCHOL II i JESÚS
(Ajuntament de Vinalesa)
55 contra 60 GENOVÉS II, DANI i CARLOS
(Ajuntament de Murla)
Diumenge 12/03/2017 15 17:00 MASSAMAGRELL SORO III i JAVI
(Ajuntament de Vila-real)
60 contra 45 MARC, PERE i HÉCTOR
(Ajuntament de Pedreguer – masymas supermercats)
*abans hi haurà partida prèvia / **a continuació es jugarà una partida
FASE FINAL
DATA Part. HORA TRINQUET EQUIP
1a SEMIFINAL
Dissabte
25/03/2017
1 18:00* PELAYO
(València)
SORO III i JAVI

(Vila-real)

50 contra 60 SANTI de Silla, SANTI de Finestrat i NACHO (València)
Divendres
31/03/2017
2 22:45 VILA-REAL SORO III i JAVI

(Vila-real)

60 contra 30 SANTI de Silla, SANTI de Finestrat i NACHO (València)
Divendres
07/04/2017
3  18:30* VILAMARXANT SORO III i JAVI

(Vila-real)

60 contra 40 SANTI de Silla, SANTI de Finestrat i NACHO (València)
2a SEMIFINAL
Diumenge
26/03/2017
1 11:30 GUADASSUAR GENOVÉS II, DANI i CARLOS

(Murla) 

45 contra 60 PERE ROC II, FÉLIX i MONRABAL

(Benidorm)

 Dissabte
01/04/2017
2  17:00** PEDREGUER GENOVÉS II, DANI i CARLOS

(Murla)

30 contra 60 PERE ROC II, FÉLIX i MONRABAL

(Benidorm)

GRAN FINAL
Diumenge
23/04/2017
1 11:30 SUECA SORO III i JAVI

(Vila-real)

00 contra 00 PERE ROC II, FÉLIX i MONRABAL

(Benidorm)

Diumenge
30/04/2017
2  11:30 PELAYO SORO III i JAVI

(Vila-real)

00 contra 00 PERE ROC II, FÉLIX i MONRABAL

(Benidorm)

Diumenge
07/05/2017
3  11:30  PELAYO SORO III i JAVI

(Vila-real)

 

00 contra 00 PERE ROC II, FÉLIX i MONRABAL

(Benidorm)

*abans hi haurà partida prèvia / **a continuació es jugarà una partida
Pages: 1 2 3 4 5 6
Comparteix:
Facebooktwitter